שלום,האם אדם שמונה לו אפוטרופוס זכאי לבחור בבחירות? - שאלות ותשובות - עו''ד יפית יוחפז
עו"ד יפית יוחפז: מקרקעין · ירושה · מסחרי
0 הצבעות
144 צפיות

שלום,האם אדם שמונה לו אפוטרופוס זכאי לבחור בבחירות?

על ידי | 144 צפיות

תשובה 1

0 הצבעות
התשובה הטובה ביותר

שלום,

סעיף 5 לחוק יסוד הכנסת קובע כי "כל אזרח ישראלי בן שמונה עשרה שנה ומעלה זכאי לבחור לכנסת, אלא אם בית המשפט שלל ממנו זכות זו על פי חוק".

אלא שחוק כזה, השולל את זכותו של אדם לבחור, לא נחקק.

לפיכך, גם אדם שמונה לו אפוטרופוס זכאי לבחור בבחירות.

בברכה,

עו"ד יפית יוחפז - עורך דין אפוטרופוס

על ידי
נבחר על ידי yafityochpaz
ברוכים הבאים לשאלות ותשובות - עו''ד יפית יוחפז, מוזמנים לשאול שאלות ועו"ד יפית יוחפז עונה

שאלות קשורות

0 הצבעות
1 תשובה
שאלה נשאלה ב- 15 מאי, 2020 על ידי אנונימי | 161 צפיות
0 הצבעות
0 תשובות
שאלה נשאלה ב- 31 דצמבר, 2020 על ידי אנונימי | 7 צפיות
0 הצבעות
1 תשובה
0 הצבעות
1 תשובה
שאלה נשאלה ב- 14 אפריל, 2020 על ידי אנונימי | 184 צפיות
205 שאלות
17 תשובות
0 תגובות
1 משתמש