עו"ד יפית יוחפז - מקרקעין · ירושה · מסחרי
עו"ד יפית יוחפז
מקרקעין · ירושה · מסחרי

עו"ד יפית יוחפז

עורך דין ירושה וצוואות

משרדנו מטפל בקבלת צו ירושה וצו קיום צוואה, ייצוג בהליכי התנגדות לצוואה וניהול עיזבונות, עריכת צוואות, לרבות צוואות הדדיות וצוואות מורכבות.

לקבלת ייעוץ משפטי השאירו פרטים ונחזור אליכם:

או פנו בדרכים הבאות:

054-468-8765

הכישור 51, קומה 3, חולון

חיוג

שליחת מייל

שליחת Whatsapp

שליחת סמס

ניווט אליי

שמירה לאנשי הקשר

תחומי העיסוק של משרדנו בתחום הירושות והצוואות

עריכת צוואה

למשרדנו ידע רב בניסוח מקצועי ומהודק של כל סוגי הצוואות, וכן נסיון רב בניסוח צוואות במטרה להגן ככל האפשר מפני התנגדויות להן.

צו ירושה

משרדנו עוסק בהוצאת צווי ירושה, במשרדי הרשם לענייני ירושה, בהתנגדויות לצו ירושה ובהליכים לביטול צו ירושה לאחר שניתן.

פסילת צוואה

למשרדנו נסיון רב בניהול הליכים שמטרתם לפסול צוואה ובהגנה כנגד הליכים אלו בבתי המשפט לענייני משפחה ובערכאות הערעור.

פרשנות צוואה

למשרדנו נסיון רב בניהול הליכים הקשורים לפרשנות צוואה והיקף העזבון ובהגנה כנגד תביעות אלו בבתי המשפט לענייני משפחה ובערכאות הערעור.

עיזבון

למשרדנו נסיון רב בהליכים הקשורים להיקף העיזבון ובהגנה מפני הליכים אלו, כמו גם בהליכים הקשורים בניהול עיזבון ומתן הוראות למנהל עיזבון.

צו קיום צוואה

שרדנו עוסק בהוצאת צווי קיום צוואה, במשרדי הרשם לענייני ירושה, בהתנגדויות לצו קיום צוואה ובהליכים לביטול צו קיום צוואה לאחר שניתן.

התנגדות לצו קיום צוואה וביטול צו קיום צוואה

למשרדנו נסיון רב בניהול הליכי התנגדות לצוואה ובהגנה כנגד הליכים אלו בבתי המשפט לענייני משפחה ובערכאות הערעור. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין שניתן בתחום זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.

התנגדות לצו ירושה

משרדנו מטפל בהתנגדויות לווי ירושה, לדוגמא אם ידוע למתנגד כי המוריש הותיר אחריו צוואה או כי ישנם יורשים אחרים או נוספים על פי דין הזכאים לרשת, שאינם מופיעים בבקשה לצו ירושה

יורשים על פי דין

למשרדנו נסיון רב בניהול הליכים מטעם יורשים על פי דין לרבות הליכים הקשורים לנישול יורשים והדרתם ובהגנה מפני הליכים אלו. אנו עוקבים ולומדים כל פסק דין שניתן בענין זה על מנת לספק ללקוחותינו את השירות המשפטי המקצועי והמעודכן ביותר.

עריכת צוואה הדדית

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות לעורך דין צוואה וירושות

שאלות אחרונות מפורום שאלות ותשובות בתחום המקרקעין

קיימים 4 סוגים של צוואות: צוואה בכתב יד, צוואה בפני עדים, צוואה בפני רשות וצוואה בעל פה.

א קיימת חובה להפקיד את הצוואה אצל רשם הירושות. מומלץ לשמור על הצוואה במקום בטוח ורצוי להודיע לאחד היורשים או לאדם אחר על קיומה של הצוואה.

על מנת לממש את הצוואה יש לפנות לרשם הירושות עם הצוואה בבקשה לצו קיום צוואה. הבקשה תפרט את שם המוריש, שם המבקש ופרטים נוספים בהתאם לטופס הבקשה לצו קיום צוואה. הגשת הבקשה כרוכה בתשלום אגרה.

כשאין צוואה, חוק הירושה קובע חלוקה ליורשים לפי עץ המשפחה של הנפטר. במקרה שלנפטר היו אשה וילדים, בת הזוג תירש מחצית מנכסיו, (למשל: תכולת הבית המשותף, כלי הרכב ונכסים נוספים).
הילדים יירשו רק מחצית מהרכוש, והוא יחולק ביניהם שווה בשווה.
חלוקה זו מתאימה לחלק מהאנשים, אך לרבים היא אינה נכונה, ואף עלולה לפגוע ברצונם וביורשים שלהם.

Open chat
1
היי, איך אוכל לעזור לך?
דילוג לתוכן